NPROC
Doğanın sunduğu sonsuz olanaklardan faydalanarak elde ettiğimiz her bir bitkisel ekstraktın sağlık, güzellik, gıda ve hijyen sektöründeki yolculuğuna eşlik ediyoruz.

HAKKIMIZDA

Nproc’un portföyü, müşterilerinin doğal içeriklere geçişine, sağlıklı, özgün ve etkili ürünler yaratmasına katkıda bulunmak için tasarlanmış doğal koruma bileşenleri ve çok sayıda bitki bazlı doğal bileşenleri içerir.

MİSYONUMUZ
NPROC

MİSYONUMUZ

Doğanın rehberliğinde, duyarlı ve sürekli iyileştirmeye yönelik üretim proseslerimizle, çalışma ortaklarımıza kaliteli ve özgün çözümler sunmaktır. Çevreye saygılı yenilikler sunarken en iyisini elde etme amacı ile hareket etmekteyiz.

Devamını Oku
VİZYONUMUZ
NPROC

VİZYONUMUZ

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimiz ile, hem ülkemize hem de dünyaya, katma değeri yüksek ürünler geliştirmek için araştırmalar yapıyor, laboratuvarlarımızda denemelere devam ediyoruz. Vizyonumuz, hizmet verdiğimiz sektörlere inovatif, sürdürülebilir ve güven içerisinde tercih edilen bir firma olmaktır. Bunun için üretimimizin başlangıcından itibaren kalite odaklı, insana ve Dünya’ya değer veren bir tutum içerisindeyiz.

Devamını Oku
NPROC'U TANIYIN
NPROC

NPROC'U TANIYIN

2016 yılında, Ege Üniversitesi Teknopark’ında başlayan hikayemiz, bugün modern alt yapılı teknolojik üretim tesisimizde devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ile yüzde yüz yerli sermaye kaynaklı büyümeye devam etmekteyiz.Kozmetik, gıda ve sağlık sektörleri için bilimsel veriler ışığında çözümler üretmekteyiz. Bitkisel standardize toz ve sıvı ekstrelerin ve aktif bileşenlerin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve ticarileştirilmesine odaklanan uzman ekibimizle, sektöre yönelik yenilikçi ve uluslararası normlarda çalışmalar yürütmekteyiz.

Devamını Oku
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Tıpkı kelebek gibi, biz de doğaya karşı duyarlıyız!
NPROC

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilir Dünya’ya etki yaratmak için durmaksızın çalışıyoruz. Döngüselliği; Doğa, Teknoloji ve İnsanları bir araya getirerek gerçek ve yenilikçi bir paradigma olarak benimsiyoruz. Bitkilerin nerede yetiştirildiğini, nasıl işlendiğini ve tedarik zinciri boyunca var olan tüm aşamaları önemsemenin, sunabileceğimiz kalite ve etkinliğin olumlu yönde etkileyeceğini farkındayız. Bu nedenle tohumdan bitmiş ürüne kadar tüm süreci kapsayan ve güçlü bir gözetim zinciri için eksiksiz bir kontrole sahip olmamızı sağlayan bir sistem içindeyiz.

Adres

Bahçelievler Mah. 430 sok. No: 19 Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE

Telefon

0 232 853 90 88