Hakkımızda

NPROC HAKKINDA

Hakkımızda

Nproc’un portföyü, müşterilerinin doğal içeriklere geçişine, sağlıklı, özgün ve etkili ürünler yaratmasına katkıda bulunmak için tasarlanmış doğal koruma bileşenleri ve çok sayıda bitki bazlı doğal bileşenleri içerir.

2016 yılında, Ege Üniversitesi Teknopark’ında başlayan hikayemiz, bugün modern alt yapılı teknolojik üretim tesisimizde devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ile yüzde yüz yerli sermaye kaynaklı büyümeye devam etmekteyiz.

Kozmetik, gıda ve sağlık sektörleri için bilimsel veriler ışığında çözümler üretmekteyiz. Bitkisel standardize toz ve sıvı ekstrelerin ve aktif bileşenlerin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve ticarileştirilmesine odaklanan uzman ekibimizle, sektöre yönelik yenilikçi ve uluslararası normlarda çalışmalar yürütmekteyiz.

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimiz ile, hem ülkemize hem de dünyaya, katma değeri yüksek ürünler geliştirmek için araştırmalar yapıyor, laboratuvarlarımızda denemelere devam ediyoruz. Vizyonumuz, hizmet verdiğimiz sektörlere inovatif, sürdürülebilir ve güven içerisinde tercih edilen bir firma olmaktır. Bunun için üretimimizin başlangıcından itibaren kalite odaklı, insana ve Dünya’ya değer veren bir tutum içerisindeyiz.

MİSYONUMUZ

Doğanın rehberliğinde, duyarlı ve sürekli iyileştirmeye yönelik üretim proseslerimizle, çalışma ortaklarımıza kaliteli ve özgün çözümler sunmaktır. Çevreye saygılı yenilikler sunarken en iyisini elde etme amacı ile hareket etmekteyiz.

NPROC HAKKINDA

Ürünlerimizi, uygun makine ekipman parkuru ile, GMP-İyi İmalat Uygulamaları çerçevesince talep edilen standartlara uygun üretmekte ve teknik belgelendirmeleri ile iş ortaklarımıza sunmaktayız. İşlenecek girdilerin, giriş kalite kontrolünden, üretimin tamamlanması ile elde edilen çıktıya kadar, birçok kritik noktada titizlikle kalite kontrol analizleri yapmaktayız. Sürdürülebilir ve aynı kalite ürünleri üretiyor olmamızın asıl sırrı burada yatmaktadır.

Address

Bahçelievler Mah. 430 sok. No: 19 Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE